KURUMSAL

Geri dön
Kuruluş Tarihimiz olan 2011 yılından bu yana birbirinden farklı alanlarda, çözüm odaklı ve verimliliğe hizmet eden temizlik uygulamaları gerçekleştiren firmamız, tüm yenilikleri takip eden ve dinamizmle uygulayan ekiplere sahiptir.

Satışını ve uygulamalarını gerçekleştirdiğimiz temizlik makineleri ve hijyen kimyasalları ile kalite, fiyat avantajını birarada sunuyor, işletmelerin destekleyici personel ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Neden CET?

Distribütörlüklerimiz olan Fantom ve Comax, temizlik makineleri alanında bir dünya devidir. Yüze yakın ülkede, binlerce tesiste tercih edilen markaları nasıl kullanacağınıza ise siz karar verin. İsterseniz satın alabilir, isterseniz kiralayabilir ya da gerekli zamanlarda yalnızca uygulatma yoluna gidebilirsiniz.

Ürün çeşitliliği, kalite güvencesi, çevre duyarlılığı ve fiyat ile hijyen kimyasalları konusunda tercihimiz Iduna'yı, hem satıyor hem de uygulamalarımızda kullanıyouz.

Sattığımız makineler, kimyasallar ve yaptığımız uygulamalarda CET garantisi sunuyoruz.

Her iş için ayrı ve uygun ekipman kullanıyoruz. Yaptığımız çalışmaların tamamını iş sağlığı ve güvenliği kanununa uygun şekilde gerçekleştiriyoruz.

Şimdiki CET

Bulunduğumuz bölgede, hem uygulamaları hem de ürünleri ile temizlik ve personel denildiğinde ilk akla gelen firma olmak, yeni fikirlerin takipçisi olarak ihtiyaca yönelik uygulamalar yapmak, uygulamaları insan ve çevre odağında tutmak.

Gelecekteki CET

Şube ve bölge müdürlüklerimizle bölgesel liderlikten ulusallığa yükselerek, firmaların temizlik ve destekleyici personel uygulamaları alanında en büyük çözüm ortağı olmak. Yeni fikirlerin takipçisi değil yaratıcısı olmak. Doğaya ve insana dair sosyal sorumluluklar üstlenmek.